provided by: www.criticallayouts.com
 

Paranormal

 

Vyvolávání démonů

Kdo z Vás si myslel, že tu najde přesný návod na vyvolání démonů se šeredně zmílil. Ono nás sice láká poznat nepoznané. Televize je plná seriálů a filmů, jak se někdo setká s démonem, ale skutečnost tak krásná není.
Démoni mají různé hodnosti. Jsou králové, ale i poslíčci a další se svou funkcí, velmi rádi se vydávají za bytosti světla. Často slýcháváte o tom, kde si nějaká skupinka vyvolává ducha. Ono je často na duchovi, zda-li pak chce odejít a je pravdou že vyvolat si nějakého démona není zase až tak těžké. Mnozí, těžko říci jestli zlí anebo hodní jazykové tvrdí, že přivolání démona je jednou z nejlehčích věcí.
Ono sice můžete jet podle stovky let starých spisů z příkladem z Kabaly, ovšem na vlastní riziko, jako ostatně každý. Nebo si můžete najít někoho, kdo už má s vyvoláváním démonů zkušenosti, ale zeptají se proč to chcete. většina to ale popře, a ti kteří se přiznají s vámi vyvolávat démony nebudou jen proto, aby ukojili vaši zvědavost. Ono je to hloupost dávat se na tak nebezpečnou cestu jen k ukojení zvědavosti. Démoni jsou mnohem mnohem mocnější než obyčejní duchové a leckdy mohou zabít i zkušeného evokatéra. ( evokace - vyvolávání). Vyvolávat démony se doporučuje jen těm, kteří dokážou naprosto ovládat sebe sama.
Ono každý má svou hlavu a mnozí z vás si řeknou "pche, mě se to stát nemůže... nebo stejně se mi to nepovede"... ono nemusí se vám to vyplatit a to jednak proto že démon vás může obelstít a aniž byste si to uvědomili máte smlouvu, nemoc, neštěstí atd... a když ne vy, tak vaši blízcí.. (takové smlouvy jsou doloženy hned v několika případech, stačí se podívat na dávné mocné čaroděje.. no zasvěcenci co se o toto zajímají ví... v ní se upisujete k odchodu do jejich říše a budete sloužit tomu, kdo vám přání splnil). No jestli toto čte nějaký vědec, musí se smíchy popadat, že existují ještě lidé, kteří tomuto věří. Věda naštěstí nevzala magii do svého zkoumání...díky Bohu.
Když už je vám život ukradený a chcete riskovat v této oblasti, uvědomte si, že takové experimentování zasáhne nejen Vás, ale i vaše děti, rodiče, známé, přátele... Námitky na článek se nepříjímají..
 
Prohlášení o Cookies